Deimantinis diskas šviežiam betonui pjauti Duro-Cut PAL

Deimantinis diskas šviežiam betonui pjauti Duro-Cut PAL

Šiuolaikinėje rinkoje yra labai didelė įvairiausių diskų šviežiam betonui pjauti pasiūla. Bet visi pirkėjai nori kokybiško gaminio už prieinamą kainą. Kyla klausimas, kaip tinkamai pasirinkti, kaip nuspręsti, kuris diskas yra geras, o kuris – vidutinis ? Jei mes įrodysime, kad mūsų siūlomi diskai už tą pačią kainą nupjauna dvigubai daugiau, ar tai Jums bus įdomu ?

Siekdama atrinkti patį tinkamiausią deimantinį diską šviežiam betonui pjauti, mūsų įmonė 2006-2008 metais atliko tyrimus statybiniuose objektuose Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje. Siūlės buvo pjaunamos kitą dieną po išbetonuotų grindų užtrynimo. Įvertinus gautus rezultatus, deimantinis diskas buvo tobulinamas siekiant palankiausio kainos ir kokybės santykio.

Vertinant disku nupjaunamą kiekį, buvo skaičiuojamas pjūvio plotas.

PAVYZDYS

Jei disku buvo nupjauta:
800 tiesinių metrų, pjūvio gylis 4 cm ir 400 tiesinių metrų, pjūvio gylis 8 cm. Taigi bendras pjūvio plotas yra 64 m2.
(800 m x 0,04 m = 32 m2 + 400 m x 0,08 m = 32 m2).

Remiantis šia skaičiavimo metodika, gauti tokie rezultatai:

Mūsų siūlomo 350 mm skersmens disko nupjaunamo pjūvio plotas – ne mažiau 75 m2 plienine fibra armuoto betono. Tai yra 5500-6000 m2 ploto objektas, siūles pjaunant 6 m x 6 m.

Tyrimai patvirtino, kad, lyginant su kitų garsių gamintojų diskais, mūsų siūlomas deimantinis diskas leidžia sumažinti pjovimo sąnaudas nuo 20 % iki 50 %.

Įsitikinkite patys – paskaičiuokite, kiek kvadratinių metrų pjūvio ploto Jūs nupjaunate su iki šiol naudojamu disku ir išbandykite mūsų siūlomą diską palankiomis sąlygomis.

Išsamesnę informaciją Jums suteiks:
Vladas Burneikis
Mob. telefonas: +370 618 19900.
El. paštas: vladas@statybiniaipolimerai.lt